O agencji

INTERIMA POLSKA Sp. z o.o. posiadająca wpis do Krajowego Rejestru Agencji Zatrudnienia o nr 12876, jest nowoczesną, posiadającą młody, zaangażowany zespół agencją pracy, która skupia wokół siebie najlepszych specjalistów z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi. Dąży do tego, by, niezależnie od ich złożoności, spełnić najwyższe oczekiwania swoich klientów, oferując im skuteczne rozwiązania.
Jest to marka skierowana do małych i dużych firm, którym aktywnie poszukuje, znajduje, a następnie proponuje najlepszych kandydatów na ich pracownika. Bierze zatem na siebie cały proces rekrutacyjny, odciążając tym samym swoich klientów od wszelkich formalności i dodatkowych kosztów z nim związanych.
Sprzyja rzecz jasna także i osobom poszukującym pracy – mogą oni na bieżąco śledzić oferty pracy znajdujące się na naszej stronie oraz aplikować na interesujące ich stanowisko. Nie jest to jednak koniec możliwości, jakie niesie ze sobą INTERIMA POLSKA. W swojej ofercie posiada także pomoc przy redagowaniu bądź tłumaczeniu na języki obce CV lub/i listu motywacyjnego kandydata, podnosząc równocześnie jego szanse na zdobycie swojej wymarzonej pracy.
Brzmi zachęcająco? Skontaktuj się z nami! Odpowiemy na wszelkie Twoje zapytania.

 

Dlaczego my?

Jesteśmy zespołem ludzi wyznających zasadę, że człowiek jest najlepszym dobrem, w jakie można i w jakie warto inwestować. Umożliwiamy zatem znalezienie pracy wszystkim, którzy jej poszukują – nieważne, czy jesteś niepełnosprawny, ile masz lat i jakiego jesteś pochodzenia. To, co się dla nas i Twojego przyszłego pracodawcy liczy, to Twoje pełne zaangażowanie i nieustanna chęć nauki oraz wykorzystywania swojego dotychczasowego doświadczenia. Zaufaj nam, a otrzymasz szansę na zdobycie wymarzonej pracy i tym samym poprawienia jakości Twojego życia.
Bardzo cenimy sobie relacje z naszymi klientami, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasza współpraca przebiegała w miłej atmosferze. Jesteśmy otwarci, elastyczni i podchodzimy do każdego klienta indywidualnie, w pełni skupiając się na jego potrzebach. Spersonalizowane rozwiązania, otwartość na dialog i ciągłe doskonalenie się w tym, co lubimy najbardziej – podnoszeniu wydajności Twojej pracy dzięki wachlarzowi najlepszych kandydatów, jakich Ci dostarczamy, to nasze największe atuty.