Usługi

Rekrutacja

INTERIMA POLSKA zajmuje się kompleksowym procesem, jakim jest rekrutacja pracowników na stanowiska do każdej branży istniejącej na polskim rynku. Nasz zespół specjalistów ds. rekrutacji każdego dnia dba oto, aby dostarczać naszym klientom najlepszych kandydatów. Dzięki zróżnicowanym narzędziom z zakresu HR nasza kadra jest w stanie jak najlepiej ocenić kompetencje potencjalnego pracownika oraz wybrać tego, który w 100% będzie spełniał oczekiwania naszego klienta.

 

Praca tymczasowa

W swojej ofercie posiadamy również rozwiązanie, jakim jest rekrutacja pracowników tymczasowych. Polega ono na kierowaniu do pracy pracowników zatrudnionych przez INTERIMA POLSKA, jednak na rzecz i pod kierownictwem klienta. Jest to idealna opcja zarówno dla pracodawców prowadzących tymczasową działalność gospodarczą jak i dla pracowników, którzy myślą o tymczasowym zatrudnieniu.

 

Doradztwo personalne

Jedną z naszych istotnych usług jest także kompleksowe doradztwo personalne. Polega ono między innymi na prowadzeniu analizy zatrudnienia u pracodawców, określaniu kwalifikacji pracowników i ich predyspozycji oraz innych cech niezbędnych do wykonywania określonej pracy. Zajmujemy się wskazywaniem źródeł i metod pozyskania kandydatów na określone stanowiska pracy oraz ich weryfikacji pod względem oczekiwanych kwalifikacji i predyspozycji.

 

 Outsourcing usług

Dzięki tej usłudze nasi klienci mają możliwość oddelegowania pewnych ubocznych i pomocniczych funkcji innym firmom zewnętrznym. Podstawową korzyścią płynącą z outsourcingu jest redukcja kosztów. Ponadto, takiego rodzaju rozwiązanie pozwala danej firmie skupić się na swoich zasadniczych celach, co zwiększa także jej wydajność. Jeszcze inną zaletą outsourcingu jest to, że zapewnia on najwyższą jakość usług w oparciu o doświadczenia oraz specjalizację firm je świadczących. Nasi klienci mogą mieć zatem pewność, że powierzone funkcje z danego zakresu zostaną wykonywane przez najlepszych specjalistów.

 

Redakcja i tłumaczenie dokumentów

Poza swoją główną misją, INTERIMA POLSKA oferuje swoim klientom dodatkową usługę z zakresu tłumaczenia i redakcji różnego rodzaju dokumentów. Dzięki zaprzyjaźnionym tłumaczom pisemnym jak i ustnym, dajemy Państwu możliwość przetłumaczenia wszelkiego rodzaju dokumentów z/na język angielski i francuski. Takie rozwiązanie znacznie ułatwi właścicielom firm kontakt z zagranicznymi partnerami i klientami, natomiast poszukującym pracy kandydatom zwiększy szanse na jej znalezienie poprzez redagowanie i tłumaczenie CV bądź listów motywacyjnych.